Şeyhli Mahallesi Kiram Sokak No: 12/1 Pendik- İstanbul


Airmak Teknik, işletmelerinizin ve binalarınızın mekanik tesisat kapsamındaki toz toplama, filtreleme, havalandırma ve iklimlendirme ihtiyaçlarında, proje, uygulama ve servis hizmeti vermek üzere 1993 yılında sn. Alişan Yıldırım tarafından kurulmuştur.

Uzman kadromuz ile sunduğumuz kaliteli, ilkeli, standartlara uygun hizmet ve çalışma anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin sorunlarını çözmekte ve sizlere partnerlik etmekteyiz.

Havalandırma ve iklimlendirme sektöründe bir çok projede müşterilerine önemli hizmetler sunmuş olan firmamız ayrıca toz toplama sistemleri ve yağ, koku, partikül filtreleme üniteleri üretimine de girmiş ve bu alanda da kaliteli üretim anlayışı ile sektördeki seçkin yerini almıştır.

Keşif, projelendirme, taahhüt ve taahhüt sonrası servis hizmetleri veren firmamız, hızlı üretim kabiliyeti, kaliteli ürün, ekonomik fiyatlar ve ilkeli çalışma anlayışı ile sektörde tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

Firmamız çalışma konusuyla ilgili imalat çeşitlerini ve teknolojik gelişmelere uygun yeni ürünlerini çoğaltmak için faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yapacağımız yenilik  ve yatırımlarla, kaliteyi daha uygun koşullarda sunup; müşterilerimizin karlılığını, iş kalitesini ve hızını yükseltmeye devam edeceğiz.